کسب درآمد از پنل اس ام اس

توسط در پنل اس ام اس, کاربرد پنل ۱۳۹۹-۰۲-۱۵

افراد بسیاری هستند که تمایل دارند کسب و کار خود را شروع کنند. کسب درآمد از پنل اس ام اس هم یک کار پر درآمد است که می‌توان با هزینه کم آن را راه اندازی کرد. علاوه بر این، به دلیل پاره وقت بودن، می‌تواند شغل مناسبی برای دانشجویان و افراد خانه دار باشد.

ارسال پیامک امروزه کاربردهای فراوانی دارد و یک پنل اس ام اس خوب و مجهز می‌تواند راه‌های مختلفی برای افزایش فروش و درآمد را به وجود آورد. سامانه پیامکی اس ام اس ما همواره در حال توسعه برای ایجاد و خلق این روش‌ها است.

رویای کوچک نداشته باشید، چون آن‌ها قدرت حرکت دادن قلب انسان را ندارند. «یوهان ولفاتگ گوته»

هدف گذاری و اولین قدم

هدف گذاری مهم ترین جنبه‌ی تمام برنامه‌ها برای پیشرفت و ارتقای شخصی است. اعتماد به نفس، مهم است؛ تصمیم گیری دقیق، حیاتی‌ست؛ ویژگی‌های شخصیتی در موفقیت، موثر است؛ ولی کل این‌ها در تعیین کردن هدف، متمرکز می‌شوند.  «پل جی.مه‌یر»

چشم اندازتان برای زندگی چیست؟

اهدافتان باید تمیزی و وضوح یک کریستال را داشته باشد. باید دستورالعمل دقیق و جامعی را برای مغزتان صادر کنید تا از طریق آن بتواند ببیند و ترسیم کند. دقیقا مثل ترکیب قفل و کلید، شماره و تلفن یا رمز کارت بانکی‌تان؛ اگر دستورالعمل لازم را نداشته باشید، آن‌ها بدون استفاده خواهند بود.

وقتی اهداف‌تان را مشخص می‌کنید، در واقع برای مغزتان چیزی را انتخاب کرده اید تا روی آن تمرکز کند. با این کار، مغزتان دو چشم جدید خواهد داشت که از آن لحظه به بعد، با دیدی جدید به آدم‌ها، موقعیت‌ها، مکالمات، منابع و ایده‌ها نگاه می‌کند.

وقتی ذهنتان را آموزش دهید که دنبال چیزی باشد که علاقه دارید، ذهن‌تان شروع می‌کند به دیدن علایق‌تان. در واقع، مقصود و هدفی که خواسته‌های شما را شکل می‌دهد، همیشه در اطرافتان می‌چرخد، ولی ذهن و چشم‌تان باید برای دیدن‌اش آماده باشد.

کسی که “چرا” برای زندگی داشته باشد، می‌تواند با هر چگونه‌ای بسازد. «فریدریش نیچه»

کارآفرینی

در وجود همه‌ی ما کارآفرینی هست که باید آزاد شود. ولی خیلی وقت‌ها جامعه، اخبار منفی، آن‌هایی که انرژی منفی می‌دهند و شک درونی از حرکت بازمان می‌دارد.

همه انسان‌ها کارآفرین هستند. وقتی ما در غارها زندگی می‌کردیم، همگی برای خودمان کار می‌کردیم، غذا پیدا می‌کردیم، خودمان را سیر می‌کردیم. تاریخ بشریت این گونه آغاز شد. وقتی تمدن به وجود آمد، این ویژگی را سرکوب کردیم. به کارگر تبدیل شدیم. چون به ما القا کردند. «شما کارگر هستید». فراموش کردیم کارآفرین هستیم.

انتخاب کنید و کارآفرین باشید.

مطالب فوق برداشت‌هایی از کتاب‌های “بهترین سال زندگی تو” و “دیوانگان ثروت ساز” است.

کسب درآمد از پنل اس ام اس

در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما با دریافت نمایندگی،‌ برند خود را معرفی کنید، کافی است دامنه و آدرس خود را در تنظیمات مدیریتی پنل وارد نمایید.

در پنل نمایندگی امکانات مختلفی از جمله، تعریف تعرفه پیامک، قیمت گذاری خطوط، ایجاد بسته‌های فروش پنل وجود دارد.

برای آشنایی بیشتر با پنل‌ نمایندگی SMSEMa اینجا را کلیک نمایید.

در اس ام اس ما، در صورت عدم رضایت تمامی هزینه‌ها عودت داده می‌شود، پس جای نگرانی نیست.

پنل نمایندگی اس ام اس ما یک ماه به طور آزمایشی در اختیار نماینده عزیز جهت بررسی قرار می‌گیرد و بعد از یک ماه در صورت تمایل، هزینه دریافت می‌شود و در صورتی که فعالیت قابل توجهی در این یک ماه آزمایشی داشته باشد، سامانه هزینه‌ای بابت پنل نمایندگی دریافت نمی‌کند.

برای شروع کسب درآمد از پنل اس ام اس، به صفحه نمایندگی پنل اس ام اس مراجعه کرده و با درخواست نمایندگی، کسب درآمد خود را از همین امروز شروع کنید.

در این سامانه، افراد براساس فعالیت خود، تخفیف بیشتری برای تعرفه دریافت می‌کنند.

 

1 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code