ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت

توسط در امکانات سامانه, کاربرد پنل ۱۳۹۹-۰۳-۱۹

ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، یکی از روش‌های هدفمند تبلیغات به شمار می‌رود. این نوع از ارسال، به صاحبان مشاغل امکان هدف گذاری دقیق مخاطبان را می‌دهد.

در دنیای امروز، هدف گذاری دقیق مهمترین فاکتور برای تبلیغ دهندگان به شمار می‌رود، زیرا صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها تنها با هدف گذاری دقیق میسر می‌شود.

چگونه با ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت هزینه‌های خود را کاهش دهیم ؟

مهم نیست شما چه نوع کسب و کاری دارید. تقسیم بندی مخاطبین بر اساس سن و جنسیت آن‌ها، می‌تواند برای تمامی مشاغل و کسب و کار‌‌ها مفید باشد. پس اگر کسب و کار شما نیز به نوعی به سن و یا جنسیت مخاطبانتان وابسته است، می‌توانید با استفاده از این سرویس، پیامک‌های تبلیغاتی خود را به صورت هدفمند ارسال کنید.

فرض کنیم مدیر یک آموزشگاه کنکور هستید و قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبان خود را دارید. اگر پیام تبلیغاتی خود را به صورت انبوه ارسال کنید، تمام بودجه‌ی تبلیغاتی خود را به هدر داده‌اید. زیرا مشخص نیست چه تعداد از افرادی که به آنها پیامک ارسال کرده‌اید در بازه‌ی سنی افراد کنکوری قرار دارند. پس بهتر است به جای ارسال انبوه پیامک، پیامک‌های خود را با استفاده از سرویس ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال کنید.

همچنین اگر قصد تبلیغ برای یک آرایشگاه مردانه را  داشته باشید، قطعا تبلیغ شما برای خانم‌ها مناسب نخواهد بود.

این نوع از ارسال این امکان را به شما می‌دهد تا با ارسال پیامک به صورت هدفمند، علاوه بر افزایش بازده، هزینه‌های تبلیغاتی خود را نیز به درستی مدیریت کنید.

ارسال پیام کوتاه بر اساس سن و جنسیت-سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما

نحوه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ابتدا وارد پنل اس ام اس ما شده، از منوی سمت راست، رده سنی و جنسیت را انتخاب نموده. پس از ورود به صفحه جدید، افزودن گیرندگان را انتخاب کنید و مانند تصویر زیر، استان و جنسیت و سایر مشخصات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در این نوع ارسال امکان انتخاب پیش شماره و نوع خط ( دائمی و یا اعتباری ) نیز برای شما میسر است.

نحوه استفاده از ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت

نکات مهم :

۱- ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت به طور مستقیم به پردیس همراه اول متصل بوده و فقط از ساعت ۸ الی ۱۹ امکان ارسال وجود دارد.
۲- این نوع ارسال فقط با خطوط ۵۰۰۰ امکان پذیر است.
۳- این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری و بازگشت بلک لیست ندارد.

ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت و کد پستی

با افزایش جمعیت مخاطبین تلفن همراه برای استفاده صحیح از بودجه تبلیغاتی بهتر است ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت ترکیب شوند تا بتوانید به صورت کاملا هدفمند پیامک ارسال کنید.

در سامانه پیامکی اس ام اس ما ، امکان استفاده ترکیبی برای ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت و منطقه کد پستی وجود دارد. می‌توانید بازه سنی مخاطبین، جنسیت، محدوده مکانی، دائمی و یا اعتباری بودن شماره‌ها را مشخص کرده و بر اساس فیلتر‌های مورد نظر خود، پیامک ارسال کنید.

 

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

 

4 دیدگاه
  1. […] پیامکی اس ام اس ما، امکان ارسال پیامک براساس کد پستی، ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و… وجود دارد. در نتیجه با ارسال پیامک به جامعه هدف […]

  2. […] اس ام اس ما ، بانک‌های مختلفی از قبیل مشاغل، کدپستی، رده سنی و جنسیت، محله و منطقه وجود […]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code