خطوط دلیور بیس

توسط در امکانات سامانه ۱۳۹۹-۰۵-۱۳

تا چه حد با خط دلیور بیس آشنایی دارید؟ در این مقاله قصد داریم به طور مفصل در مورد خطوط دلیور بیس صحبت کنیم.

خط دلیور بیس چیست؟

در خط دلیور بیس ( Deliver base )، همانطور که از نام آن‌ مشخص است، تنها در صورت دریافت پیامک توسط مخاطب، هزینه از پنل پیامکی شما کسر می‌شود.

اگرچه در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما، همواره هزینه پیامک‌هایی که به دلیل بلک لیست، به دست مخاطب نمی‌رسند، به صورت خودکار عودت داده می‌شود اما مزیت استفاده از خط دلیوربیس این است که حتی در صورت در دسترس نبودن مخاطبانتان یا خاموش بودن تلفن همراهشان، هزینه‌ای بابت ارسال پیامک از شما کسر نمی‌شود.

چه اپراتور‌هایی خط دلیور بیس ارائه می‌دهند؟

در حال حاضر اپراتور‌های رهیاب پیام گستران ( ۵۰۰۰۱ )، ارمغان ( ۵۰۰۰۴ ) و آتیه ( ۲۰۰۰ ) می‌توانند خطوط اختصاصی را به خطوط دلیوربیس تبدیل کنند.

لازم به ذکر است در اپراتور ۵۰۰۰۱ اگر پیامک به هر دلیلی به دست مخاطب نرسد، هزینه پیامک تنها برای خطوط همراه اول عودت داده می‌شود و در اپراتور مذکور، خطوط ایرانسل قادر به استفاده از این سرویس نیستند.

نحوه فعال سازی خطوط دلیور بیس

در صورت داشتن خط اختصاصی از طریق تیکت پشتیبانی، شماره خط اختصاصی خود را برای تغییر به سرویس دلیوربیس اعلام نمایید و درصورت نداشتن خط اختصاصی از طریق منو عملیات حساب -> خرید شماره ، یک خط خریداری کرده و مطابق با روش بالا نسبت به دلیور بیس کردن آن اقدام کنید.

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code