ارسال پیامک تبریک و یادآوری

توسط در امکانات سامانه ۱۳۹۹-۰۶-۰۳

سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما، به شما این امکان را می‌دهد تا تنها با خرید یک سامانه پیامکی، بسیاری از وقایع از جمله تبریک تولد، سالروز ازدواج و … را به کاربران خود تبریک بگویید و یا اطلاع رسانی کنید. با راه اندازی یک سیستم ارسال پیامک تبریک و یادآوری ، می‌توانید مشتریان خود را خوشحال کنید.

انواع روش‌های مدیریت سیستم ارسال خودکار پیامک

۱- سیستم ارسال پیامک خودکار هفتگی: با استفاده از این روش، در ابتدای هفته، به تعدادی از همکاران و یا مشتریان تجاری خود که نام آن‌ها را وارد کرده‌اید، پیامک ارسال می‌شود.

۲- سیستم ارسال پیامک خودکار ماهیانه: کاربرد این نوع از سیستم، بیشتر برای یادآوری پرداخت اقساط می‌باشد. به این صورت که یک روز قبل به مشتری پیامکی جهت یادآوری موعد اقساط ارسال می‌شود.

۳- سیستم ارسال پیامک خودکار سالیانه: در مواردی مثل تبریک تولد، سالگرد ازدواج و یا یادآوری سررسید قرارداد بیمه، می‌توانید از این سیستم استفاده کنید و پیامک‌های خود را به صورت سالیانه ارسال کنید.

روش استفاده از سرویس ارسال پیامک خودکار

برای استفاده از این سیستم، ابتدا وارد پنل خود شده و یک دفترچه تلفن ایجاد کنید. سپس از منوی امکانات پیشرفته، گزینه اخطاریه و تبریکات را انتخاب نمایید.

فیلد‌ها در این بخش براساس ” خصوصیات بیشتر ” دفترچه تلفن مورد نظر نمایش داده شده‌اند.

  • شماره‌ای که با آن پیامک ارسال می‌شود را در قسمت شماره وارد کنید.
  • در قسمت ” زمان ارسال ” نوع مقایسه تاریخ توسط سیستم را تعریف نمایید.

دقیقا مطابق با تاریخ: در صورت انتخاب این گزینه، تاریخ اخطاریه، حساس به روز، ماه و سال خواهد شد و در روز تعیین شده، فقط یک بار برای مخاطب پیامک ارسال می‌گردد.

سالانه: با انتخاب این گزینه اخطاریه به روز و ماه حساس می‌شود و پیامک خودکار به صورت سالیانه ارسال خواهد شد.

ماهانه: در صورت انتخاب گزینه ماهانه، تاریخ اخطاریه تنها به روز حساس می‌شود و پیامک مورد نظر به صورت ماهانه برای مخاطب ارسال خواهد شد.

← اگر می‌خواهید پیامک شما چند روز قبل از تاریخ موعد پیامک برای شخص ارسال شود، تعداد روز مورد نظر را در قسمت، ” چند روز قبل؟ ” وارد کنید.

← در صورتی که می‌خواهید پیامکتان دقیقا در همان روز مورد نظر به دست شخص برسد، تعداد روز را ” ۰ ” قرار دهید.

← اگر گزینه ارسال متوالی را انتخاب کنید، تا روز مشخص شده، هر روز یک پیامک برای مخاطبتان ارسال خواهد شد.

راهنمای تصویری

راهنمای ارسال پیامک خودکار تبریک و اخطاریه

زمان ارسال پیامک خودکار از طرف سامانه

جهت ارسال پیامک تبریک و یادآوری، از نظر زمانی هیج محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید زمان ارسال پیامک را مشخص کنید؛ پیامک شما در زمان مقرر ارسال خواهد شد.

در هنگام استفاده از این سرویس، به این نکته توجه داشته باشید که بسیاری از افراد، دریافت پیامک تبلیغاتی را در تلفن همراه خود مسدود کرده‌اند، پس بهتر است برای ارسال پیامک‌های خودکار خود از خطوط خدماتی استفاده کنید.

 

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

2 دیدگاه
  1. […] پیامک‌های یاد‌آوری و یا تبریک، ارسال کد فعال‌ سازی و به طور کلی هر پیامکی که جنبه‌ی اطلاع رسانی داشته باشد در این دسته قرار می‌گیرد و می‌توانید برای ارسال این نوع از پیام‌ها از خطوط خدماتی استفاده کنید. اما پیامک‌های تبلیغاتی با خطوط خدماتی قابل ارسال و تایید نیستد. […]

  2. […] ما می‌توانید با استفاده از ابزار‌های مختلف از جمله، ارسال پیامک تبریک، پاسخگوی خودکار، منشی پیامکی، مسابقه و نظرسنجی پیامکی […]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code