ارسال منطقه ای پیامک به لیست سفید

توسط در امکانات سامانه ۱۳۹۹-۰۸-۱۷

همانطور که می‌دانید یکی از عوامل اصلی عدم توجه صاحبان مشاغل به اس ام اس مارکتینگ، وجود خطوط بلک لیست است. هنگامی که مخاطب شما خط خود را به حالت بلک لیست تبلیغاتی در بیاورد، هیچگونه پیامک تبلیغاتی، به غیر از مواردی که مخاطب اجازه دریافت داده باشد، به دست مخاطبتان نخواهد رسید. در چنین شرایطی، می‌توانید به منظور ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از ارسال منطقه ای پیامک به لیست سفید استفاده کنید.

ارسال منطقه ای پیامک به لیست سفید چیست ؟

در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما، امکان ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی به خطوط لیست سفید ( وایت لیست )، برای شما فراهم شده است. با استفاده از این امکان، می‌توانید نرخ تبدیل پیامک خود را افزایش داده و پیامک‌های خود را به صورت منطقه ‌ای و تنها برای افرادی که مایل به دریافت پیام‌های تبلیغاتی هستند ارسال کنید. این امکان به شما کمک می‌کند تا نرخ مشارکت و بازدهی در کمپین اس ام اس مارکتینگ خود را افزایش دهید.

نحوه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به لیست سفید ( Whitelist )

برای استفاده از این امکان، ابتدا باید در پنل اس ام اس ما، ثبت نام کنید. در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما ۲ پنل متفاوت وجود دارد. در هر دو پنل پایه و حرفه‌ای امکان ارسال پیامک سفید منطقه‌ ای وجود دارد. شما می‌توانید بر اساس بودجه و نیاز خود، پنل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی منطقه‌ای به لیست سفید

بعد از ثبت نام و ورود به پنل، با انتخاب گزینه ارسال منطقه ‌ای لیست سفید در پنل، می‌توانید به تمامی شماره‌های غیر بلک لیست در تمامی مناطق کشور، پیامک ارسال کنید. به این صورت که استان و منطقه مورد نظر خود را انتخاب کرده و با تعیین نوع سیم کارت، اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید. لازم به ذکر است با استفاده از این نوع ارسال، می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی خود را به خطوط دائمی و اعتباری همراه اول ارسال کنید.

در این روش ( وایت لیست )، بر خلاف خطوط بلک لیست، احتیاجی به خط خدماتی نخواهید داشت و با هر خطی از جمله خطوط رایگانی که بعد از خرید سامانه به شما تعلق می‌گیرد، می‌توانید پیامک‌های انبوه خود را ارسال کنید.

 

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code