پنل پیامک برای دفاتر بیمه

توسط در امکانات سامانه, پنل اس ام اس ۱۳۹۹-۰۹-۰۳

بعد از گذشت ۲۸ سال از ارسال اولین پیامک، همچنان از پیامک به عنوان امن‌ترین و سریع‌ترین روش پیام رسانی در دنیا یاد می‌شود. پیامک با دارا بودن دو قابلیت اطلاع رسانی و تبلیغات، کاربرد‌های فراوانی دارد و تنها گزینه‌ی انتخابی برای پیام‌های فوری و مهم به شمار می‌رود. در این مطلب قصد داریم شما را با یکی از هزاران کاربرد پیامک یعنی استفاده از پنل پیامک برای دفاتر بیمه آشنا کنیم.

کاربرد پنل پیامک برای شرکت‌های بیمه

از جمله‌ کاربرد‌های پنل اس ام اس برای شرکت‌ها و دفاتر بیمه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- اعلام خودکار سر رسید بیمه‌‌ی مشتریان

دفاتر بیمه می‌توانند با ارسال پیامک اطلاع رسانی چند روز قبل از سر رسید بیمه، این تاریخ را به مشتریان خود اطلاع رسانی کنند.

۲- ارسال پیامک تبریک تولد یا مناسبت‌های خاص به مشتریان

با ارسال پیامک تبریک یا تسلیت در مناسبت‌های خاص به کمک پنل اس ام اس، نام نمایندگی خود را در ذهن مخاطبانتان ماندگار کنید.

۳- ارسال اس ام اس خودکار برای اطلاع رسانی در خصوص پایان قرار داد بیمه

می‌توانید با ارسال پیامک اطلاع رسانی خودکار در تاریخ مشخص و قبل از اتمام بیمه نامه مشتری، این تاریخ را به مشتریان خود یادآوری کنید. از آنجایی که برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی از خطوط خدماتی استفاده می‌شود، این پیامک به دست تمامی مشتریان حتی خطوط بلک لیست نیز خواهد رسید.

۴- برقراری ارتباط دو طرفه با مشتریان

شما می‌توانید از طریق خطوط اختصاصی پنل اس ام اس ما که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرید، با مشتریان خود ارتباطی دوطرفه داشته باشید و از آنها بخواهید به پیامک‌های شما پاسخ بدهند.

۵- اطلاع رسانی به مشتریان در مورد خدمات جدید بیمه‌ای

با استفاده از این امکان، خدمات جدید خود را از طریق پیامک به مشتریان و یا افراد یک منطقه و یا یک شهر اطلاع دهید.

۶- برگزاری نظر سنجی و مسابقات

در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما، می‌توانید با استفاده از خطوط اختصاصی، نظر سنجی و مسابقه برگزار کنید.

پنل پیامک برای دفاتر بیمه-کاربرد پنل پیامک-اس ام اس ما

همچینین شما می‌توانید با استفاده از روش‌های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد، اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی در سطح شهر یا استان مورد نظر خود نمایید.

مزیت اطلاع رسانی سازمان دهی شده چیست؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم، یکی از مزیت‌های استفاده از پنل پیامک برای دفاتر بیمه، اطلاع رسانی سازمان دهی شده است. امروزه کسب و کار‌ها به این نوع از اطلاع رسانی توجه ویژه‌ای نشان می‌دهند. اما چرا؟ در ادامه به تعدادی از مزیت‌های این نوع از اطلاع رسانی اشاره خواهیم کرد.

  • به هر میزان که ارتباط خود را با مشتریان افزایش دهید، اطمینان و وفاداری مشتریان به برند شما نیز افزایش خواهد یافت.
  • با ارسال پیامک اطلاع رسانی در مورد یک موضوع خاص، مشتریان احساس می‌کنند که دغدغه‌هایشان برای شما با اهمیت است.
  • با ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره مشتریانی که در اختیار دارید، آنها در می‌یابند که یک سیستم CRM قوی وجود دارد. در نتیجه متوجه می‌شوند که مشتری یک مجموعه حرفه‌ای هستند.

گرفتن نمایندگی پنل پیامک برای شرکت‌های بیمه

همان طور که می‌دانید، عمده فعالیت شرکت‌های بیمه، ارائه خدمات به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی است. این شرکت‌ها تعداد زیادی نیروی انسانی دارند. علاوه بر نیروی انسانی، ممکن است شرکت‌های مشتری محور نیز باشند؛ در نتیجه برای ارتباط با مشتریان و نیروی انسانی خود، نیاز به یک کانال ارتباطی ارزان و سریع دارند. یعنی همان پنل اس ام اس. شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات بیمه می‌توانند با خرید پنل نمایندگی اس ام اس ما، به تعداد نامحدود پنل کاربری پیامک به مشتریان خود ارائه کنند.

اگر هنوز پنل اس ام اس خود را تهیه نکرده‌اید، می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کرده و به کسب و کار خود رونق دهید و در زمینه‌ی خدمات از رقبای خود پیشی بگیرید.

 

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

1 دیدگاه
  1. […] طراحان سایت، برنامه نویسان، کانون‌های تبلیغاتی، دفاتر بیمه، آژانس‌های تبلیغاتی و بسیاری از مشاغل دیگر می‌تواند […]

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code