منشی عضویت پیامکی

توسط در امکانات سامانه, پنل اس ام اس, کاربرد پنل ۱۳۹۹-۰۹-۱۸

یکی از قابلیت‌های سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما ماژول عضویت خودکار در دفترچه تلفن یا همان ماژول منشی عضویت است. با استفاده از منشی عضویت پیامکی همان طور که از نام آن مشخص است، شما یک منشی پیامکی دارید. این منشی کار دریافت و ثبت اطلاعات مشتریان را انجام می‌دهد.

منشی عضویت چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

اهمیت دریافت و ثبت شماره مشتریان بر کسی پوشیده نیست. با استفاده از این قابلیت، شماره موبایل مشتریانتان به صورت خودکار در دفترچه تلفن سامانه ذخیره می‌شود تا بتوانید در آینده برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی به مشتریانتان از این شماره‌ها استفاده کنید. با استفاده از منشی عضویت، حتی یک مشتری را نیز از دست نخواهید داد.

تعدادی از کاربران پنل اس ام اس تمایل دارند تا مشتریان و یا مخاطبانشان تنها با ارسال یک عدد یا کلمه‌‌ی کلیدی خاص، به صورت خودکار به عضویت دفترچه تلفن سامانه در بیایند. این امر با استفاده از ماژول عضویت خودکار در دفترچه تلفن به راحتی امکان پذیر است.

با استفاده از ماژول منشی عضویت می‌توانید لیست سفیدی از مخاطبانتان را در قالب خبرنامه پیامکی تهیه کنید. با انجام این کار تنها کسانی که به کسب و کار شما علاقه‌مند و عضو خبرنامه هستند، پیامک‌های شما را دریافت خواهند نمود.

نحوه فعال سازی منشی عضویت پیامکی در پنل اس ام اس

در مرحله اول لازم است یک خط اختصاصی داشته باشید. همچنین در بخش دفترچه تلفن سامانه، یک دفترچه تلفن ایجاد کنید. سپس وارد پنل اس ام اس خود شده و از منوی امکانات پیشرفته، زیر منوی منشی عضویت را انتخاب کنید، سپس:

 • بر روی گزینه +جدید کلیک کرده، در کادر باز شده عنوان منشی عضویت را درج کنید.
 • در بخش ” دریافت از ” شماره اختصاصی که مخاطب پیام خود را به آن ارسال خواهد کرد انتخاب کنید.
 • دفترچه تلفنی را که قصد دارید مخاطبتان در آن عضو شود را انتخاب کنید.
 • در قسمت ” کلمه کلیدی عضویت ” کلمه یا عددی را که مخاطبتان با ارسال آن به سامانه، عضو دفترچه تلفن خواهد شد را انتخاب نمایید.
 • در صورتی که تمایل دارید پس از عضویت، پیامکی برای کاربر ارسال شود، در بخش ” متن پیام پاسخ عضویت ” پیامک مورد نظرتان را تایپ کنید.
 • در قسمت ” کلمه کلیدی لغو عضویت ” کلمه یا عددی را که عضویت مخاطب را لغو می‌کند، وارد کنید.

راهنمای تصویری ماژول منشی پیامکی-سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما

 • اگر شخصی که عضو دفترچه تلفن شماست، مجدد درخواست عضویت کند، متنی که در قسمت ” متن تکرار ” وارد کرده‌اید برای او ارسال می‌شود.
 • اگر می‌خواهید شماره‌ مخاطبانتان با نام در دفترچه تلفن ذخیره شود، کافیست قسمت ” ذخیره با نام ” را فعال کنید. از مخاطبتان بخواهید جهت عضویت بعد از کلمه‌ی کلیدی نام خود را وارد کند.
 • در صورتی که تمایل دارید خصوصیات بیشتری که در دفترچه تلفن ایجاد کرده‌اید را از کاربر دریافت کنید و در دفترچه تلفن ذخیره نمایید، کافیست قسمت خصوصیات بیشتر را فعال نمایید و سپس حرف جداکننده را مشخص کنید.
  • به طور مثال :

۱ نام و نام خانوادگی – نام پدر – کد ملی

۱ محمد احمدی – رضا – ۹۸۷۶۵۴۳۲۱۰

در مثال بالا، ۱ کلمه کلیدی و ( – ) خط تیره، حرف جدا کننده است.

راهنمای تصویری منشی عضویت پیامکی-سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما

 

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • *

  code