نظرسنجی پیامکی

توسط در امکانات سامانه, کاربرد پنل ۱۳۹۹-۱۰-۰۶

یکی از ارکان‌های مهم برای داشتن بازاریابی موفق، برقراری روابط بهتر با مشتریان است. با استفاده از بازاریابی پیامکی می‌توانید به روش‌های مختلفی با مخاطبان خود در ارتباط باشید. در سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما می‌توانید با استفاده از ابزار‌های مختلف از جمله، ارسال پیامک تبریک، پاسخگوی خودکار، منشی پیامکی، مسابقه و نظرسنجی پیامکی روابط خود را با مشتریانتان بهبود بخشید. در ادامه با یکی از این ابزار‌های ارتباطی یعنی نظرسنجی پیامکی بیشتر آشنا خواهیم شد.

ماژول نظر سنجی پیامکی چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نظر مشتریان و یا کارمندان خود را در مورد موضوعی با استفاده از نظرسنجی پرسیده باشید. نظرسنجی از قدیم به صورت‌های مختلف رواج داشته است اما امروزه می‌توانید به جای استفاده از شیوه‌های قدیمی نظیر قلم و کاغذ که علاوه بر زمان بر بودن، از دقت کافی نیز برخوردار نیستند، از نظرسنجی پیامکی استفاده کنید و به راحتی مسابقه پیامکی برگزار کرده و نتایج را آنالیز کنید.

در این روش شما یک سوال و چند گزینه برای پاسخ دادن تعریف می‌کنید. هر گزینه می‌تواند شامل عنوان، عدد و یا کلیدواژه باشد. مخاطبین با ارسال کلیدواژه به شماره مورد نظر در نظر سنجی شرکت کرده و جواب سوال را می‌دهند.

از این ماژول می‌توانید برای برقراری مسابقه نیز استفاده کنید زیرا مسابقه نوعی نظر سنجی است با این تفاوت که در حالت مسابقه لازم است پاسخ صحیح را نیز مشخص کنید. سپس سیستم به صورت رندم از بین افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند، یک یا چند نفر را به عنوان برنده مسابقه پیامکی انتخاب می‌کند.

پیش نیاز استفاده از این ماژول، داشتن خط اختصاصی برای دریافت پیامک است. پنل پیام کوتاه اس ام اس ما ، خط اختصاصی ۱۴ رقمی رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که تمایل دارید خط کوتاه تری داشته باشید، ابتدا از قسمت عملیات حساب – خرید شماره ، خط خود را خریداری کرده و سپس اقدام به برگزاری نظرسنجی نمایید.

نظرسنجی پیامکی راه ارتباط با مخاطبانتان است و باعث می‌شود ارتباطی دو طرفه با مخاطب ایجاد کنید.

مزیت استفاده از نظرسنجی پیامکی نسبت به روش‌های سنتی

می‌توان گفت برترین مزیت نظر سنجی پیامکی نسبت به استفاده از کاغذ و یا حتی ایمیل، امکان مشاهده نظرات و بازخورد‌های نظر سنجی در سریعترین زمان ممکن است. نظر سنجی با استفاده از کاغذ و یا ایمیل، نیازمند پیگیری مداوم و بررسی بیشتری است. به خصوص اگر جامعه انتخابی شما وسیع باشد، پیگیری آن سخت‌تر خواهد شد.

یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از ماژول نظر سنجیِ سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما قابلیت گزارش گیری به صورت نمودار است. به این صورت می‌توانید با سرعت بالا و به صورت مصور نتایج نظر سنجی را مشاهده نمایید. همچنین از تعداد افراد شرکت کننده و پاسخ‌های ارسال شده در نظر‌سنجی یا مسابقه به صورت لحظه‌ای باخبر شوید. سایر مزایای استفاده از این ماژول عبارتند از:

  • امکان ارسال پرسشنامه به هر نقطه‌ای از جهان
  • دسترسی به جمعیتی بیش از جامعه انتخابی
  • کاهش برخی از هزینه‌ها شامل استخدام پرسشگر، جابه جایی، ارسال و جمع آوری پرسشنامه‌ها

راهنمای استفاده از نظرسنجی پیامکی

وارد بخش امکانات سامانه شده و سپس نظر سنجی را انتخاب نمایید.

راهنمای تصویری نظرسنجی پیامکی-سامانه پیام کوتاه اس ام اس ما

همین الان ثبت نام کنید و پنل رایگان دریافت نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • *

    code